prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Bébé Jou

Značkové oblečenie Bébé Jou

Bébé JouObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bébé-jou ponúka rad multifunkčných, ergonomických a výchovných produktov pre bábätká a deti. Ide o rad produktov spojených so starostlivosť o deti, ich kúpanie, darčeky, tréning na WC, hygiena a komfort. To sú hlavné oblasti značky bébé-jou, ktoré rodičom uľahčujú starať sa s láskou o svoje deti.
Značka pochádza z Holandska a pre svoju kvalitu, originálnosť a praktickosť sa stala populárnou aj v iných krajinách. Rad výrobkov zahrňuje detské príslušenstvo ako sú vaničky, manikúrové sety a podbradníky, ďalej tanieriky, príbor a nočníky. detské postielky a výbava do izbičiek, hračky a tašky. To všetko spoločnosť vyrába aj v niekoľkých pesrých kolekciách, ako je napríklasd Macko Pu, Zebrička, či Disney tigrík. Súčasťou produkcie je aj štýlové dámske tehotenské oblečenie.

História

Bébé-jou je holandská výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobkami pre starostlivost o deti. Spoločnosť je známa po celom svete pod obchodným názvom bébé-jou. Po viac ako 60 rokov je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Skúsenosti mnohých generácií rodičov a detí sa stali základom, na ktorom bébé-jou vyvinula unikátny sortiment. Výrobky Bébé-Jou sa vyznačujú kombináciou kreatívneho dizajnu a bezpečnosťou, ako aj špeciálnych farieb a potlačí.

Oficiálna stránka značky: bebe-jou.sk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Bébé Jou vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • ZemlickaO

    my mame od bebe jou postielku, doplnky pre malu, prebalovaci pultik, skratka furu veci. je to vcelku fajn znacka za pomerne dobru cenu, samozrejme su aj lacnejsie, ale sme spokojni… aj nejake to oblecko a podobne doplnky sa najdu, urcite kazdu mamicku potesi obrovsky vyber, takze je si z coho vybrat a kazdy si najde to svoje :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*