prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Bench

BenchObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Je známa britská značka oblečenia od začiatku spájaná s mestom a hudbou. Značka Bench je sponzoruje najväčšie hudobné akcie v Európe. Zaraďuje sa medzi skate značky.

História

Značka Bench sa objavila na trhu začiatkom 80. rokov. V roku 2007 získala cenu Cool Brands v kategórii „ Fashion - Streetwear”. Touto cenou boli ovenčené značky ako: jimmi Choo, Agent Provocateur, Aston martin, Vogue či Rolex.

Kolekcie

V kolekciách značky Bench sú produkty pre ženy aj mužov. V sortimente je oblečenie cez mikiny, bundy, nohavice, až po doplnky ako batohy a tašky.

Štýl

Štýl značky Bench symbolizuje mestský život, ktorý je inšpirovaný BMX a skateboardovým svetom. Značak Bench bola v rokoch 2007/2008 označená za ,,coolest streetwear“

Oficiálna stránka značky: bench-clothing.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Bench.


Skúsenosti a názory:

  • lilly19

    ja mám s bench dobré skúsenosti a to či už v rámci zimného alebo aj letného oblečenia. mám niekoľko mikín, ale aj tričiek a legín od tejto značky a som spokojná s kvalitou, strihom, dizajnom aj pohodlnosťou nosenia. cenovo je to prijateľné, dá sa to kúpiť vo viacerých obchodoch v meste, výber bol vždy fajn, takže pre mňa dobré.

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*