prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Bepon

BeponObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Bepon sa viac ako dve desaťročia venuje oblasti predaja pančuchového a ponožkového sortimentu. Za 20 rokov stal prvou voľbou zákazníkov v segmente. Na Slovensku a v Českej republike má otvorených viac ako 80 predajní.

História

Od roku 1996 BEPON exkluzívne spolupracuje so spoločnosťou Golden Lady Company S.p.A., najlepším talianskym výrobcom pančuchového tovaru. Okrem toho spolupracuje aj s ďalšími slovenskými aj zahraničnými výrobcami, ktorých produkty sú starostlivo vyberané na vyskladanie sezónnych aj stálych kolekcií.

Kolekcie

Okrem pančuchového a ponožkového sortimentu ponúka BEPON aj doplnkový tovar, akým sú plavky, šaty a tričká, spodná bielizeň, prípadne termoprádlo na zimu.

Štýl

Štýl značky Bepon ide s módou. Je však doplnený o luxusné prvky, špecifický dizajn a kvalitné materiály s dlhou životnosťou.

Oficiálna stránka značky: bepon.sk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Bepon vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • Betka8

    bepon má skvelé spodné prádlo a super výber pančúch… vždy som si tu vedela vybrať niečo originálne, štýlové, zatiaľ som nemusela tuším ani jednu vec reklamovať a najmä pančuchy sú kvalitné, vydržia, veľmi dobre a pohodlne sa nosia, nie je vôbec žiaden problém s nimi, takže odporúčam túto značku. navyše, majú strašne veľa predajní, čo je výhoda :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*