prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Berghaus

Značkové oblečenie Berghaus

BerghausObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Berghaus je značka kvalitného športového, turistického a outdoorového oblečenia.Kvalitné kúsky oblečenia nájdu muži aj ženy. V sortimente značky sú nielen odevy ako bundy, mikiny, termoprádlo, ale aj kvalitné batohy, stany a iné turistické vybavenie.

História

História značky sa datuje do roku 1966. V tom období nebolo v okolí možné získať kvalitné outdoorové oblečenie. V sedemdesiatych rokoch vytvorili nový produkt tzv. ruksaky, ktoré sa onedlho preslávili ako kvalitné batohy.

Technológie

V posledných rokoch značka prišla s viacerými inováciami ako v strihoch, tak i technológiách ako GORE-Tex® či Bioflex®. Značka sa zmeriava aj na windstopper a waterproof technológie ako Hydrodown, Polartec či Pertex. 

Oficiálna stránka značky: eu.berghaus.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Berghaus.

  Oblečenie Berghaus v odporúčaných eshopoch

 • paprika%205.jpg

  Berghaus SS Navigator W 33257

  Turistická košeľa s krátkym rukávom Berghaus pre všestranné využitie vo voľnom čase alebo na horách. Košeľa má antibakteriálnu úpravu proti zápachu, ochranu proti UV ...


Skúsenosti a názory:

 • Wincenzo-KL

  ja som si kúpil dve turistické košele nedávno cez eshop od tejto značky a bol som pomerne spokojný s kvalitou ako aj cenou. nemal som veľké očakávania, takže čo sa týka dizajnu som to príliš neriešil, pre mňa bola prvoradá najmä funkčnosť. pri dlhšom nosení je košeľa pohodlná, nie je cítiť žiadny zápach, je fajn do každého počasia a naozaj som minulú sezónu obidve poriadne využil, takže som mal možnosť ich otestovať a z tohoto pohľadu som veľmi spokojný s ich využitím. niečo by som možno vytkol gombíkom, ktoré sa podľa mňa ťažšie zapínajú, mohli by mať lepší tvar, taký ergonomickejší, ale inak v poho.

  Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*