prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Bershka

Značkové oblečenie Bershka

BershkaObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bershka, to je značkové oblečenie pre mladých a pre tých, čo sa cítia byť mladými. Oblečenie Bershka je kvalitné, moderné a štýlové. Viac ako 50 dizajnérov po celom svete sa pokúšajú robiť nové modely pre mužov aj ženy - nakupujúcich v Bershce. Viac ako 600 obchodov Bershka je rozosiatych po 42 krajinách vrátane Českej republiky.

História

Spoločnosť Bershka je novým počinom španielskej investičnej spoločnosti Inditex. Značka bola vytvorená len nedávno - v roku 1998. Každý rok spoločnosť vyprodukuje viac ako 4 000 nových druhov tovaru. Oblečenie, topánky či módne doplnky.

Štýl

Bershka je známa kvôli svojej priekopníckej móde a tomu, že premenila svoje predajne na avantgardné a priestranné miesta so starostlivo pestovaným imidžom od výkladov až po priestory v predajni s vystaveným tovarom.

 

Oficiálna stránka značky: bershka.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Bershka.


Skúsenosti a názory:

  • Mala-Siu

    toto je skvelá značka, mám veľa sukien, šiat aj tričiek od bershky a musím pochváliť, zatiaľ žiadna reklamácia, skvelé farebné kúsky, výber je veľký a ceny sú prijateľné. najmä na jar a na leto majú výborné oblečenie, aj netradičné strihy a štýl, takže je to senzácia si vyberať… po ulici tiež nechodí veľa báb s podobnými vecami :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*