prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Betsey Johnson

Značkové oblečenie Betsey Johnson

Betsey JohnsonObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značku založila Betsey Johnson, ktorá nielen svojím šarmom, ale hlavne nadmieru hravým a žartovným štýlom kolekcií zaujala svet. Značka Betsey Johnson ponúka modely, ktoré dokážu podčiarknuť krásu.

História

Viac ako tridsaťročná história značky Betsey Johnson už niečo znamená na americkej pôde.

Kolekcie

Ako stúpala obľúbenosť značky Betsey Johnson, rozširovala sa aj ponuka produktov. Teraz zdobí logo Betsey Johnson ako oblečenie, tak kabelky, spodné prádlo, topánky, ale aj klobúky a rôzne ďalšie módne doplnky.

Štýl

Je nutné poznamenať, že strihy kolekciou Betsey Johnson sú nadmieru premyslené. Na rozdiel od iných značiek sa Betsey Johnson nesnaží nenápadne zakryť ženské nedokonalosti či naopak vulgárne odkrývať ženskosť. Kombinujú sa rôzne trendy a farby, čo v podaní tejto skvelej módnej návrhárky vyústi vo svieži, mladistvý a hlavne hravý štýl.

Oficiálna stránka značky: betseyjohnson.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Betsey Johnson.


Skúsenosti a názory:

  • Patrícia

    pozerala som minule jedny šaty na internete a natrafila som aj na túto značku, ale na mňa to bolo príliš extravagantné, skrátka pochybujem, že by som toto mohla normálne nosiť do mesta, takže som si nakoniec nekúpila. áno, vyzerá to dobre, zaujímavo, čo len chcete, ale nikto u nás si to asi neodváži dať na seba do práce a podobne…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*