prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Bianchi

Značkové oblečenie Bianchi

BianchiObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bianci je historická talianska značka, ktorá sa už viac ako 125 rokov zameriava na výrobu kvaliných prvotriednych bicyklov. Za svoj úspech vo svete vďačí niekoľkým víťazstvám v cykistickom pretekaní vo svete a v súčastnosti patrí do švédskej skupiny Cycloeurope A.B. group.

Hlavnou hnacou silou značky Bianchi sú výkon, inovácie, technológie, kvalita a vášeň. Bianchi verí v úspešné partnerstvo na  vysokej úrovni medzinárodných cyklistických tímov.

Značka Bianci produkuje aj sériu technického oblečenia pre cykistov, ktoré zahŕňa špeciálne cyklistické tričká, nohavice, čiapky, rukavice či čelenky a ochranné doplnky. Všetky výrobky sú jedinečnej kvality, funkčnosti a modernosti.

Oficiálna stránka značky: bianchi.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Bianchi.


Skúsenosti a názory:

  • quido

    Ako vášnivý cyklista som samozrejme už dlhoročný zákazník tejto značky a musím povedať, že sa hodí na akúkoľvek príležitosť, sám mám veľa tričiek len na bežné nosenie alebo na von. To, čo oceňujem, je originalita, pretože toto oblečenie má niečo do seba, je to skrátka štýl, ktorý je sám sebou a to sa mi páčilo, aby ďalších sto ľudí na ulici nemalo tie isté veci, ako ja. Čo sa týka samotnej kvality, som prevažne spokojný, hoci pri častom a dlhšom používaní sa nejaké tie vady a opotrebovanie samozrejme vyskytne…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*