prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Blažek

Značkové oblečenie Blažek

BlažekObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Módny dom Blažek sa snaží o vyplnenie medzery na trhu pánskej módy. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby, ako sú napríklad individuálne úpravy odevov, šitie košieľ na zákazku, odborné poradenstvo. Úplne samostatnú kategóriu tvoria analýzy, vývoj, testovanie a zákazková výroba profesijných odevov.

História

Spoločnosť BLAŽEK PRAHA a.s. bola založená v roku 1992. V súčasnosti zaujíma predné miesto medzi výrobcami odevov na českom trhu. Jej hlavným predmetom činnosti je výroba a predaj pánskych odevov.

Kolekcie

Pod značkou Blažek sú dva razy do roka prezentované nové kolekcie odevov a módnych doplnkov, ktoré sa ponúkajú výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní. Dnes môžu zákazníci navštíviť 26 predajných miest v Českej republike a 8 na Slovensku.

Štýl

Značka Blažek sa orientuje na pánsku elegantnú a ležérnu kvalitnú módu. Štýl vyjadruje pohodlný luxus, dôraz na detaily.

Oficiálna stránka značky: blazek.sk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Blažek vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • PortosBB

    mám od blažeka dve nohavice a sako… značka je to fajn, ale ta predajňa, tiež blažek, no nič moc… nie som spokojný s prístupom personálu, ale to bolo už dávnejšie, čo som tam nakupoval, takže sa to možno zmenilo. ale inak oblečenie je pohodlné a treba povedať, že vydržalo toho veľa, takže látka je kvalitná a super. myslím, že môžem odporučiť s čistým svedomím…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*