prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Brandit

Značkové oblečenie Brandit

BranditObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Brandit je značka vysokokvalitného oblečenia mestského štýlu. Značka sa snaží osloviť najmä ľudí , ktorí milujú módu, štýl a jedinečnosť. Značka prichádza s novými štýlmi, entuziasmom a životaschopnostou a produkuje módu pre mladých na novej úrovni. Móda pre tých, čo sa chcú cítiť mlado a trendovo.

História

Produkty značky Brandit sa vyznačujú pohodlnosťou, ľahkosťou a praktickosťou. Neobmedzujú sa len na jeden materiál ale používajú textílie rôznych materiálov, farieb a potlačí. Individuálnosť každého produktu je zdôraznená sviežimi a pôvabnými detailmi ako veľké gombíky, dvojité prešívanie alebo rôzne nášivky. Mnohé produkty podstupujú niekoľkonásobné prepranie na vytvorenie unikátneho efektu.

Kolekcie

Značka produkuje jedinečné štýlové oblečenie pre mužov, ženy či unisexové oblečenie. Mimoriadnej obľúbenosti sa tešia najmä kabáty, bundy, nohavice a mikiny tejto značky. Brandit vztvára každý rok novú kolekciu oblečenia pre každé ročné obdobie, pričom prihliada na módne trendy a obľúbenosť jednotlivých produktov.

Oficiálna stránka značky: brandit-fashion.de

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Brandit.


Skúsenosti a názory:

  • Kelso1

    mám niekoľko búnd aj košieľ od Branditu, väčšinou maskáčový alebo army vzor a je to veclku fajn. možno tie ceny sú vyššie než u konkurencie, ale zatiaľ som spokojný, najmä je to pohodlné – košele sú z čistej bavlny, dobre sa nosia, nekrčia sa, neškriabu, to je pohodička. pri bundách je to tiež podobné, ale nemám moc dobrú skúsenosť, keď zmoknú, tak neizolujú, čo je škoda, najmä v prírode…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*