prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie C&A

C&AObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

C & A alebo anglicky C and A či slovenský C a A je medzinárodný reťazec obchodov s oblečením a módnymi doplnkami. Spoločnosť má svoje predajne v celej Európe vrátane Slovenska.

História

V roku 1911 sa otvoril rodinný podnik prvý obchodný dom v Nemecku, a to v Berlíne. Neskôr nasledovali ďalšie v Anglicku. Plány na expanziu zabrzdila druhá svetová vojna. Začiatkom 60. rokov sa podnik rozšíril aj do Belgicka, Francúzska a Švajčiarska. Dnes má spoločnosť C&A, ktorá je ešte stále vedená ako rodinný podnik, zastúpenie dokonca aj v Číne, Brazílii a Mexiku. Tieto dcérske spoločnosti fungujú nezávisle od európskej C&A.

Kolekcie

Značka obsahuje aj obchodné značky - Clockhouse, Westbury a Your Sixth Sense. Predajne C a A nájdete v každom väčšom meste v Európe. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na ľudí nad 20 rokov.

Štýl

Modely C & A sú decentné nadčasové, kvalitné a predovšetkým veľmi dostupné. V obchodoch tohto reťazca nájdete oblečenie pre mužov a ženy, módne doplnky, bundy, klobúky a mnoho ďalšieho.

Oficiálna stránka značky: c-and-a.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky C&A vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • MilkaMilquska

    ja som náramne spokojná so značkou C&A :) myslím, že toto oblečenie pozná asi každá žena, takže nie je moc čo predstavovať. ja ho kupujem osobne tu v Žiline, ale viem, že je aj niekoľko eshopov, kde sa dá zohnať za dobrú cenu. výber je skvelý, mám veľa tričiek, legín, mikín aj šiat a asi na každú sezónu sa niečo nové nájde. kto chce originalitu a pohodlie, určite sa nesklame :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*