prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Camaieu

Značkové oblečenie Camaieu

CamaieuObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Cama?eu je úspešná francúzska odevná spoločnosť, ktorá vyrába a predáva kolekcia oblečenia pre ženy.

História

História značky Camaieu sa začala písať vo Francúzsku roku 1984. Založili ju Jean Pierre Torck a Jean Duforest a dali si za cieľ vytvoriť módnu značku pre ženy, tak aby spĺňala všetko čo žena potrebuje. Táto značka sa zamerala na ženy vo veku od 20 - tich do 40 - tich rokov. Značka Camaieu sa stala veľmi obľúbenou a jej pôsobnosť sa rozšírila za hranice do Belgicka, Holandska, Španielska či Švajčiarska.

Kolekcie

Spoločnosť sa zameriava na ženy od 20tich do 40tich rokov a ponúka kvalitné štýlové oblečenie pre každodenné použitie. Butyků Camaieu je v niekoľkých európskych krajinách a Rusku rozosiatych cez 700. Ak zháňate kvalitné, módne a stále oblečenie, obchod Camaieu je tá správna voľba.

Oficiálna stránka značky: camaieu.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Camaieu vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • gretaZA

    celkom pekné kúsky oblečenia majú najmä na leto a jar tie ich šaty sú dokonalé doslova :) mám aj niekoľko nohavíc, zatiaľ som nemusela reklamovať, jediné, čo sa mi nepáči, sú trocha vyššie ceny, ale možno by to vyriešilo objednávanie cez eshopy… inak mimochodom, škoda, že som tu u vás nenašla žiadne oblečenie…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*