prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Campagnolo

Značkové oblečenie Campagnolo

CampagnoloObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

S viac ako 80. ročnou tradíciou významných inovácií, kvality a športových úspechov sa značka Campagnolo stala svetovo uznávanou značkou spojenou s cyklistikou a športovým cyklistickým oblečením.

História

Campagnolo je prémiová cyklistická značka, založená v taliansku a preslávená po celom svete.
Dlhá história plná inovácií , ktorá výrazne pomohla vzniku a vývoju modernej cyklistiky sa stala neoddeliteľnou súčasťou DNA našej spoločnosti. Kontinuálna snaha o maximálny výkon a kvalitu v kombinácii s vrodeným talianskym zmyslom pre štýl a formu zaisťujú aby značka Campagnolo a jej produkty vynikali v každom aspekte.

Značka Campagnolo sa primárne venuje výrobe prvotriednych bicyklov a cyklistického oblečenia. Neskôr sa začali venovať aj výrobe zimného športového oblečenia a ich produkty sú vždy štýlové, moderné a veľmi funkčné.

Oficiálna stránka značky: campagnolo.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Campagnolo.


Skúsenosti a názory:

  • JeromMouse22

    ja nie som teda vôbec spokojná… dala som na odporúčania viacerých ľudí, čo mi campagnolo odporúčali ako veľmi dobrú a kvalitnú značku na zimu, ale zatiaľ viac problémov ako radosti… bol problém so zipsom, potom s nepremokavosťou, taktiež pri dlhšom nosení mi bolo až moc teplo, ťažké a neforemné ohýbanie rukávov, no neviem…. ja na tieto zimné bundy asi nie som…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*