prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Carhartt

Značkové oblečenie Carhartt

CarharttObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

História

Hamilton Carhart sa narodil v roku 1855 v meste Macedon Lock, v štáte New York. Vyrastal v michiganskom Detroite, kde v roku 1889 založil spoločnosť Carhartt. Svoj osobitý štýl a podnikavého ducha vyjadril už v názve značky, keď k svojmu priezvisko pridal ďalší "t". Tým sa chcel odlíšiť od ostatných podnikateľov. Jedného dňa dostal Hamilton užitočnú radu od svojho prvého potenciálneho kupca, na základe ktorej si uvedomil, že sa jeho produkty musia odlišovať od ostatných na trhu. Po porade so strojvodcom, odštartoval výrobu pracovných odevov, špeciálne vyvinutých pre pracovníkov na železnici, čím zaplnil dieru na trhu. Hamilton Carhart chcel dosiahnuť jediný cieľ, nastaviť štandard špičkovej kvality, o ktorý budú ostatní výrobcovia usilovať. Hamilton Carhart zomrel v roku 1937 vo veku 82 rokov. Dnes, o viac ako 70 rokov neskôr, zostáva spoločnosť Carhartt rodinným podnikom. Podnikom, ktorý splnil svojho pôvodné poslanie - vyrábať najkvalitnejšie produkty vo svojej triede.

Kolekcie

V dnešnej dobe značka Carhartt ponúka kompletnú kolekciu voľnočasového módneho oblečenia pre všetky ročné obdobia. Do sortimentu patria džínové aj plátené nohavice, tepláky, kraťasy, košele, tričká a potrebné príslušenstvo, ako sú šiltovky, kabelky, tašky a ďalšie produkty. Produkty Carhartt zodpovedajú potrebám zákazníkov, ktorí si oblečenie Carhartt obliekajú v tých najtuhších podmienkach. V súčasnej dobe vyniká značka predovšetkým vďaka svojej prvotriednej kolekcii, zamerané na podporu umelcov, hudobníkov, skateboardistov a jazdcov BMX. Značka Carhartt má pod svojimi krídlami vlastné profesionálne skate a BMX tímy.

Štýl

Značka Carhartt ponúka kvalitné voľnočasové aj pracovné oblečenie s jednoduchým dizajnom s ohľadom na maximálny komfort.

 

Oficiálna stránka značky: carhartt.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Carhartt.


Skúsenosti a názory:

  • 6viktor

    až na dizajn niektorých vecí som spokojný, oblečenie a značka sú celkom v pohode, žiadne premrštené ceny ani uletené farby a podobne. ideálne na bežné nosenie vo voľnom čase, ale pozor, nesmie to byť príliš namáhavá aktivita, na to si treba kúpiť niečo iné alebo špeciálne modely. najmä v teple alebo pri veľkej fyzickej aktivite je to oblečenie nepohodlné a nevhodné :(

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*