prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Carriwell

Značkové oblečenie Carriwell

CarriwellObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tehotenské a materské spodné prádlo Carriwell je kvalitné, pekné a veľmi pohodlné. Vyrába sa z organickej bavlny alebo z mikrovlákna bez použitia toxických látok.
Tím odborníkov firmy Carriwell v Dánsku v spolupráci s pôrodníkmi a pôrodnými asistentkami robí všetko preto, aby nastávajúce mamičky vyzerali a cítili sa krásne po celú dobu tehotenstva a následne aj v období dojčenia. Carriwell, je podporou komfortu pre tehotné a nové mamičky. Viac ako 14 rokov produkuje pohodlnú tehotenskú a dojčiacu spodnú bielizeň vo viac než 30 krajinách sveta. Spolu s Babies R us, Boots, ; N.C.T. a inými patrí do jednej obchodnej siete.

Kolekcie

Do sortimentu tejto značky patrí tehotenské spodné prádlo, podprsenky, nohavičky, tričká, tankiny či nočné košele pre budúce mamičky v každom štádiu tehotenstva. Oblečenie je vždy pohodlné, príjemné a vysokej kvality.

Oficiálna stránka značky: carriwell.cz

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Carriwell vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • baara6

    ja mám dobrú skúsenosť s tou značkou, mala som od nich nejaké tehotenské spodné prádlo a veci na doma a bolo to veľmi pohodlné. vydržalo to aj nekonečne veľa praní, čo je fakt zázrak, ktorému sa čudujem doteraz. tie ceny nie sú vôbec zlé ani privysoké, dajú sa nájsť aj zaujímavé kúsky, aj keď o nejakej extra originalite by som asi nevravela. ale v pohode :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*