prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Cherokee

Značkové oblečenie Cherokee

CherokeeObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Cherokee pochádza pôvodom z USA, kde oblečenie navrhovali renomovaní módni návrhári. Do širokého podvedomia verejnosti sa dostala vďaka obchodnému reťazcu Tesco, ktoré použilo značku as pomocou lacných materiálov, predovšetkým bavlny začalo vyrábať a predávať vo svojich supermarketoch detské oblečenie Cherokee dizajn.

História

Značka Cherokee sa objavila na našich trhoch v roku 2006. Predstavila ju spoločnosť TESCO OD.

Kolekcie

Anglické kolekcia Cherokee, máme prevažne v ponuke second hand, ale tiež aj outlet či stock. U nás je značka obľúbená vďaka svojej dostupnosti.

Štýl

Modely charakterizuje farebnosť, dynamika, temperament, ale zároveň originalita a bezstarostnosť. Spomedzi materiálov prevládala bavlna. Pánske modely za tými ženskými farebne nijako nezaostávali. Dominovala im vínovočervená či oranžová. Dámske modely boli však ako tradične farebne o čosi bohatšie. Návrhári sa nebáli použiť bielu ani lilu, odtiene červenej a obľúbené pastelové farby.

 

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Cherokee.


Skúsenosti a názory:

  • Vietrova-Maja

    tak toto je stará známa značka z tesca, ktorú som naozaj dlhé roky kupovala, ešte ako študentka…dnes som už presedlala na niečo modernejšie a lepšie, aj keď úprimne, ani nie o moc drahšie. zistila som totiž, že na to, čo táto značka ponúka, je až moc drahá… najhoršie sú ale tie strihy, ktoré sú ako keby z outletu a len na zopár typov postáv…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*