prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Chloé

Značkové oblečenie Chloé

ChloéObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Chloe je jednou z luxusných značiek, ktoré sa zameriavajú na vytváranie modelov pre mladé ženy. Kolekcie značky Chloé sa odvíjali najmä od návrhárov, ktorí v danom období pôsobili. Karl Lagerfeld priniesol prvky bohénskej elegancie, Sella McCartney zas romantické

História

Francúzsku značku Chloé založili v roku 1952 Parížanka egyptského pôvodu Gaby Aghion so svojím partnerom Jacquesom Lenoir. Gaby odmietala tvrdú a príliš formálne povojnovú módu. Jej víziou boli kvalitné odevy s mäkkými líniami, ktoré kopírovali krivky ženského tela. Chcela, aby jej návrhy vyžarovali ženskosť, romantiku a nehu.

Štýl

Značka Chloé obohatila módu o romantickú spodnú bielizeň a nohavice so zníženým pásom. V tvorbe odvážnych a luxusných modelov vytvorila jemné éterické topy a štýlové modely na denné nosenie, ktoré však boli zároveň príťažlivé a sexi. Značka Chloé priniesla svetu aj nové vône, ktoré v sebe skrývajú nespútanú silu a harmóniou. Vône sú čisté a jemné.

 

Oficiálna stránka značky: chloe.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Chloé.


Skúsenosti a názory:

  • dzesika5

    značka je to fajn, ale na moje pomery má príliš extravagantný štýl a tomu zodpovedajúce aj ceny. problém je v tom, že nie je veľmi jednoduché niečo nájsť na moju nekonfekčnú postavu a preto som nútená niekedy siahnuť aj po drahších kúskoch v obchode. zlé skúsenosti ale nemám žiadne, na rozdiel od mnohých iných výrobcov, takže to je plus…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*