prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Orsay

OrsayObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spoločnosť Orsay najlepšie vystihuje veta: Vďaka bohu, že som žena. Značka Orsay sa špecializuje na predaj módy a módnych doplnkov pre ženy. Orsay sa snaží svojim zákazníčkam ponúkať mladú, ale aj decentné módu, ktorá má čo najviac zvýrazňovať ich ženskosť.

História

História firmy Orsay sa datuje od roku 1975. Táto firma začínala v Nemecku sa 220 zamestnancami v 35 obchodíkoch a postupne sa rozrastala do Rakúska, Poľska, Českej republiky a aj do Turecka. Teraz ponúka svoje nádherné módne oblečenie vo viac než dvadsiatich dvoch krajinách. Prvý obchod bol otvorený v Karlsruhe na predajnej ploche 70 m?.

Kolekcie

Bundy, šaty či kabáty Orsay patrí k tým najštýlovejším za rozumnú cenu. Orsay ponúka svojim zákazníčkam vysoko módne a perfektne kombinovateľné oblečenie a doplnky v troch štýloch: City, Casual a Party, takže sa môžu obliekať podľa osobného vkusu, štýlu, nálady a príležitosti.

Štýl

Orsay je synonymom aktuálnej trendovej módy pre dievčatá a ženy. Oblečenie značky Orsay patrí medzi kvalitné a trendové dámske oblečenie za dostupné ceny. Táto móda je určená mladým, aktívnym, prirodzene krásnym a sebavedomým ženám, ktoré chcú byť v zhode s najnovšími tredmi.

Oficiálna stránka značky: orsay.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Orsay vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*