prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Dare2b

Značkové oblečenie Dare2b

Dare2bObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Anglická značka Dare 2b sa zameriava na výrobu kvalitného zimného oblečenia, obuvi a doplnkov. Hlavné motto značky znie: Ak chcete, aby Vás oblečenie v zime hrialo, v lete príjemne chladilo a zároveň Vás nestálo imanie, vyberte Dare 2b.

Kolekcie

Oblečenie, obuv a doplnky značky Dare 2b sú vyrábané za použitia moderných technológií a kvalitných funkčných materiálov. Medzi ne patrí napríklad technológia ARED, QuickDry či BODY NEXT TO SKIN. Medzi materiálmi, z ktorých značka Dare 2b vyrába svoje produkty, patrí napr fleece, nylon, stretch, Wulai a ďalšie. Produkty značky Dare 2b sú špeciálne s ohľadom na freeriding, snowboarding a lyžovanie. Pánske a dámske bundy, nohavice, funkčné prádlo, alebo mikiny - to všetko v modernom dizajne, vyrobené z kvalitných materiálov. Zimné oblečenie Dare 2b je vyvinuté na základe technológie ARED, ktorá zaisťuje vode a vetru odolnosť a zároveň priedušnosť. produkty Dare 2b, vyrobené z materiálu Windshell, sú ľahšie, ale dokážu poskytnúť maximálnu ochranu v extrémnych poveternostných podmienkach. Funkčné prádlo, vyrobené na základe technológie BODY NEXT TO SKIN, zaistí jeho dlhodobé a bezproblémové využitie vďaka inteligentnému vrstvenie, antibakteriálnemu ošetrenie a schopnosti odpudiť všetok pach a pot.

Štýl

Produkty značky Dare 2b sú najlepšou voľbou pre športových nadšencov, snowboardistov, lyžiarov, extrémne športovcov - ale aj pre tých, ktorí trávia väčšinu svojho času v meste a zároveň sa chcú pohodlne a moderne obliekať.

 

Oficiálna stránka značky: en.dare2b.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Dare2b.


Skúsenosti a názory:

  • meriaBAA

    dosť dobrý výber búnd majú, ale musím povedať, že na môj vkus sú príliš drahé, videla som už aj lepšie. aj preto som sa nakoniec rozhodla, že zvolím konkurenciu, ale inak dizajnovo nebol problém, materiál vyzeral tiež byť celkom pohodlný, strih v poriadku, takže možno nabudúce… a ocenujem aj dosť široký výber na každý účel…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*