prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Darkside

Značkové oblečenie Darkside

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Darkside je európskou poprednou značkou v oblasti alternatívnej a popovej módy. Špecializuje sa na alternatívneu, gotickú, punkovú, rockovú a mestskú módu. Onlineshop a kamenné obchody predávajú alternatívne oblečenie, ktoré zahrňujú tričká, mikiny s kapucňami, minisukne, skinny sukne opasky, tašky, vaky a iné..

História

Darkside je značka založená v Biminghame v Anglicku v roku 1977 a navrhuje a vyrába alternatívne a popkultúrne oblečenie už viac ako 30 rokov.

Oficiálna stránka značky: darksideclothing.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Darkside vo Vašom okolí.

  Oblečenie Darkside v odporúčaných eshopoch

 • 60052_1.jpg

  Darkside - Dia De Los Muertos

  Darkside - Dia De Los Muertos je dámske mierne elastické tričko s prednou potlačou. Farba trička je čierna a farba potlače je kombináciou ružovej, bielej, žltej a zelenej. ...


Skúsenosti a názory:

 • la-warta

  dobrý výber tričiek aj mikín, na leto majú fajn sukne, akurát radšej objednávam cez internet, kde je väčší výber ako niekde na predajni, tiež samozrejme aj lepšie ceny. horšie je, že tu u nás ani moc tých predajní s darkside nie je, takže som odkázaná len na ten internet a rôzne internetové obchody, najviac nakupujem z čiech…

  Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*