prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie DC

DCObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka DC Shoes sponzoruje profesionálny tím športovcov, ktorý patrí k svetovej špičke. Títo profesionálni športovci sa uplatňujú najmä v oblasti skateboardingu, snowboardingu, surfovanie, motokrosových a rallye závodoch a ďalších disciplínach extrémnych športov. Sponzoring je považovaný za jeden zo základných kameňov úspešnej marketingovej stratégie.

História

Americká značka DC Shoes, so sídlom v kalifornskom meste Vista, pôsobí na medzinárodnom trhu od roku 1993, kedy ju založili Ken Block a Damon Way. Pôvodné označenie DC bola skratkou celého názvu Droors Clothing Footwear. Od tohto názvu sa neskôr upustilo a bolo zvolené prosté označenie DC Shoes. Nedlho po svojom vzniku sa sortiment značky začal rýchlo rozširovať a DC Shoes sa stala sa vodcom v oblasti skateboardingu, najmä vo výrobe obuvi. V dnešnej dobe patrí značka pod austrálsku spoločnosť Quiksilver, ktorá ju v roku 2004 kúpila.

Kolekcie

Pod značkou DC si každý predstaví kolekciu obuvi, avšak DC sa venuje aj kolekciám oblečenia. V jej sortimente teda nájdete aj oblečenie, vybavenie a príslušenstvo, vhodné takmer na všetky druhy extrémnych športov. Medzi ne patrí skateboarding, snowboarding, BMX, motokros, preteky rely alebo surfovanie. Do sortimentu patria dámske a pánske bundy, vesty, mikiny, tielka, tričká, nohavice, kraťasy, sukne, dámske šaty, pánske košele a trenírky. Ďalej tiež dámske a pánske snowboard nohavice, kúpacie šortky, dámske plavky, šiltovky pre pánov i dámy alebo ponožky. Nechýba ani príslušenstvo ako sú dámske a pánske batohy, peňaženky, opasky či kľúčenky.

Štýl

Štýl značky DC odráža spôsob života mladých ľudí. Vyjadruje uvoľnenosť, komfort a popritom zaujímavý dizajn a funkčnosť športových prvkov.

 

Oficiálna stránka značky: dcshoes.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky DC.


Skúsenosti a názory:

  • filNR

    nedávno som kúpil takú pracovnú košeľu, ale nie som spokojný. hoci mala byť na zimu, tak bola celkom tenká, zapínanie na gombíky sa ukázalo nepraktické, lebo dierky sú nejaké priúzke na to, aby to človek zapol napríklad jednou rukou len… za tú cenu som si mohol kúpiť radšej dve neznačkové a mal by som, takto mám jednu, ktorú pomaly prestávam mať chuť aj nosiť…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*