prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Debenhams

Značkové oblečenie Debenhams

DebenhamsObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Debenhams je značka, ktorá zastrešuje viacero módnych značiek do jedného celku. Je to obchodný dom so silným portfóliom značiek.

História

Meno DEBENHAMS sa prvýkrát objavilo v roku 1813, pričom vzniklo spojením dvoch rodín – Clarka a Debenhamu na londýnskej Wigmore Street. Obchod sa postupne rozrástol tak, že zahŕňal celú škálu maloobchodných predajní po celej krajine, vrátane výrobní odevov. V roku 1905 bola založená akciová spoločnosť Debenhams a vstúpila na Londýnsku obchodnú burzu, kde bola kótovaná ako nezávislá a prosperujúca firma. V roku 1985 firmu získala skupina Burton a jej portfólio tvorilo 65 obchodných domov v hlavných lokalitách po celej Veľkej Británii. Koncom 80-tych a začiatkom 90-tych rokov, vedenie spoločnosti prehodnotilo svoje obchodné zámery a uviedlo na trh vlastnú radu produktov. V januári 1998 sa spoločnosť Debenhams oddelila od skupiny Burton a znovu sa stala nezávislou spoločnosťou, kótovanou na Londýnskej obchodnej burze. V roku 2003 bola spoločnosť Debenhams prevzatá firmou Baroness Retail, konzorciom CVC Capital Partners, Texas Pacific Group a Merill Lynch Private Equity.

Kolekcie

V súčasnej dobe patria obchodné domy Debenhams k výzamným obchodným domom so silným portfóliom značiek, s množstvom návrhárov a medzinárodných značiek. Veľký dôraz je kladený na poskytovanie prvotriednych služieb zákazníkom, ktoré napomáhajú ďalšiemu rastu spoločnosti vo Veľkej Británii a aj v zahraničí. DEBENHAMS je označovaný za značkový obchodný dom, ktorý sa zameriava na zákazníka, ktorý ponúka výnimočnú hodnotu prostredníctvom unikátneho spojenia vlastných, medzinárodných značiek a kolekcií návrhárov, pri súčasnom využití mimoriadnych skúseností z oblasti obchodu.

Oficiálna stránka značky: debenhams.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Debenhams.


Skúsenosti a názory:

  • olga2

    je to taka klasicka znacka predajni z obchodnych centier. cize predrazene a nic moc originalita… saty aj tricka a sukne ma moc neoslovili ked som tam bola nedavno, tie ceny niektorych kusov boli naozaj premrstene, ale zas nehovorim, nieco tam bolo aj fajn. nakoniec som si ale nevybrala, rozhodla som sa prejst dalsie obchody a pozriet na internete a dobre som spravila :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*