prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Direct Alpine

Značkové oblečenie Direct Alpine

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Direct Alpine je 100% Česká značka technického outdoor oblečenia, ktorá stále napreduje v oblasti technológií a vývoja. Je symbolom  priamej cesty na vrchol bez akýchkoľvek kompromisov.

História

V roku 1997 si  dlhoročný priatelia a horolezecký dobrodruhovia Radek Nováček a Jirka Sika založili malú obchodnú firmu zaoberajúcou sa testovaním a predajom textílií. Obaja sa zaoberali aj outdoorovými aktivitami ako paragliding, horské bicyklovanie a lyžovanie. A tak sa aj vo svojom biznise venovali výrobe kvalitného  oblečenia pre tieto akčné športy. O rok neskôr firma pridáva k svojím výrobkom nové textílie ako izolačný fleece. Firma sa začala sústreďovať na výrobu oblečenia spĺňajúceho vysoké požiadavky v extrémnom prírodnom prostredí. Tomuto cieľu sa firma venuje dodnes.

Kolekcie

Značka Direct Alpine sa venuje produkcií outdooroveho oblečenia pre mužov a ženy  a športových doplnkov najvyššej kvality, ktoré boduje na svetových trhoch.

Štýly

Direct Alpine produkuje praktické outdoorové oblečenie s vysokými funkčnými vlastnosťami.

Oficiálna stránka značky: directalpine.cz

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Direct Alpine.Skúsenosti a názory:

  • venom9

    direct alpine mam rad, lebo ma velku ponuku najma na sport a turistiku a veci, ktore som si aj v minulosti kupil, mi vydrzali dost dlho. teraz ma trocha mrzi, ze s cenami sli nahor, aspon tak sa mi to zda, ale na druhu stranu, vzdy si viem vybrat to, co potrebujem. znacku uz doverne poznam a mozem len doporucit na zaklade svojich skusenosti.

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*