prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Elodie Details

Značkové oblečenie Elodie Details

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Elodie Details je švédska designérska spoločnosť, ktorá vytvára funkčné a inovatívne výrobky pre malé deti. Hlavným mottom tejto značky je presvedčenie, že osobný štýl nie je otázkou veku. Elodie detail sa snaží povýšiť všetky detaily každodenného života dieťaťa do štýlových šiat a doplnkov.
Eliode details kombinuje potrebu funkčnosti a potrebu dobrého dizajnu, ktorá pretrváva. Dobre navrhnuté detské oblečenie sú k dispozícii takmer všade, ale sprievodné príslušenstvo býva často prehliadnuté.
V Elodie Detaily veríme v dôležitosť malých vecí, a ich vlastné schopnosti, aby náš každodenný život krajší a zábavnejší. Máme uveriť osobný štýl nie je otázkou veku, a že forma a funkcie môžu ísť ruka v ruke.

Oficiálna stránka značky: elodiedetails.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Elodie Details vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • bratislavcanka33

    kupovali sme pre malu nejake oblecenie, aj detske potreby, mala som nieco aj od elodie, ale moc ma to neoslovilo…cenovo sa to neodlisovalo prilis od inych znaciek pre deti, ale mala som pocit, ze to je take neoriginalne, take… neviem, akoby mimo aktualnu modu a tak celkovo. tento styl ma proste prilis nebral a myslim, ze ani inych ludi, z mojho okolia napriklad znacku nikto nepoznal.

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*