prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Everlast

Značkové oblečenie Everlast

EverlastObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Everlast je známa športová značka, ktorá už viac ako storočie. Everlast je značka pre profesionálnych športovcov z oblasti boxu. Everlast je autentická značka a štýl športovcov a fitness nadšencov, ktorí žijú aktívny životný štýl.

História

Everlast značka vznikla v roku 1910 v Bronxe v New Yorku. Počiatky výroby spadajú pod výrobcov plaviek. Od roku 1917 sa vývoj značky posúval k boxerským športovým potrebám. Rozširovalo sa portfólio produktov Everlast. Meno získala značka aj výrobou špecializovaných produktov na želanie ako ochranné prilby a boxerské rukavice. Značku preslávila boxerská osobnosť Muhammad Ali.

Štýl

Značka Everlast je svetová jednotka vo oblasti dizajnu, výroby, licencovania a marketingu autentického športového tovaru, vybavenia, oblečenia, obuvi a doplnkov súvisiacich s boxom, fitnessom.

Oficiálna stránka značky: everlast.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Everlast.


Skúsenosti a názory:

  • P.jorge

    mám niekoľko mikín aj tričiek od Everlast a som spokojný s dizajnom a štýlom, ale už o niečo menej s praktickým nosením. neviem, či som mal len šťastie na horšie kusy, ale stáva sa mi, že po pomerne krátkej dobe, 1-2 mesiace, už farby blednú, to isté potlač. nič moc musieť každú chvíľu kupovať nové oblečenie kvôli tomu, že červená je oranžová alebo modrá sa stáva sivou. musím však oceniť, že z pohľadu kvality šitia a látky vydrží oblečenie naozaj všetko, takže z tohto pohľadu zas spokojnosť…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*