prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie F&F

F&FObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

F&F je cenovo dostupná značka, ktorá ponúka oblečenie pre všetky vekové kategórie. V súčasnosti sa predáva v obchodných reťazcoch Tesco.

História

Značka bola založená v roku 200 vo Veľkej Británii. Už v tom roku sa začalo hromadne predávať. V priebehu roka 2008 expandovala do strednej Európy, neskôr aj na Blízky východ, do Číny, Turecka a Malajzie.

Kolekcie

Medzi kolekcie F&F patria kolekcie Black, Blue, Basics, True, Kids a Baby. Kolekcie sú pre pánov, dámy a tiež pre najmenších. F&F Black - formálne elegantné oblečenie, F&F Blue - denim, F&F True - štýlová móda pre veľkosť 46-56, F&F Basics - oblečenie pre každý deň za skvelé ceny, F&F Kids a F&F Baby - oblečenie pre bežné nosenie i zvláštne príležitosti určené deťom od 0 do 10 rokov. Kolekcie vznikajú vo Veľkej Británii, inšpirácia je v aktuálnych módnych trendoch od najprestížnejších módnych návrhárov.

Štýl

F&F značka ponúka široký sortiment štýlov, od ležérnych kúskov, cez street módu až po striktnú pracovnú eleganciu.

Oficiálna stránka značky: clothingattesco.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky F&F.


Skúsenosti a názory:

  • mina6

    f&f poznám ešte z tesca, táto značka je mi dobre známa a kupujem ju už dlhé roky… dajú sa tu nájsť aj zaujímavé veci, napríklad pred zimnou sezónou a po lete, keď je výpredaj. nie je to síce ktovie ako imidžové a štýlové a tie strihy sú skôr také klasické, ale za tú cenu sa to určite oplatí a nemusela som napríklad ani raz nič reklamovať…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*