prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Gant

GantObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Gant sa vyznačuje kvalitou, pohodlnosťou a ležérnym štýlom. V súčasnosti je značka zastúpená v 70 krajinách a vlastní viac ako 330 obchodov a dobe ponúka široký sortiment pánskej, dámskej i detskej módy nielen pre voľný čas.

História

V roku 1914 prišiel Bernard Gantmacher z Ukrajiny do New Yorku na štúdiá. aby vyfinancoval školu, pracoval v nočných smenách ako krajčír goliero na košeliach a postupom času sa stal majstrom. Jeho žena Rose sa zaoberala gombíkovou technológiou.

Po druhej svetovej vojne ich synovia pokračovali v rodinnom podniku a v roku 1949 založili vlastnú značku Gant. Gant košele sa stali populárnymi najmä kvôli strihu ogombíkovania od goliera, ktoré boli pôvodne výlučne anglickou módou. Tento produkt predstavili v širšom ponímaní v Spojených štátoch.

Nasledujúce roky prišla značka GANT s množstvom nápadov ohľadom módnej konfekcie. Keď bola spoločnosť GANT USA v roku 1999 odkúpená švédskou spoločnosťou GANT AB, noví majitelia dostali príležitosť premeniť značku GANT v značku celosvetovú. V roku 2006 bol GANT kótovaný na Štokholmskej burze, v marci 2008 došlo k vyradeniu emisií GANT z obchodovania a firma bola odkúpená súkromnú švajčiarskou spoločnosťou Maus Fr?res.

Kolekcie

Kolekcia obsahuje oblečenie pre mužov, ženy a deti. Navyše sú v ponuke hodinky, obuv, okuliare, parfumy, spodná bielizeň a bytové doplnky, všetko pod značkou Gant.

Štýl

Gant je značka životného štýlu, ktorá ponúka moderné kvalitné neformálne oblečenie európskeho vzhľadu.

Oficiálna stránka značky: gant.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Gant vo Vašom okolí.

    Oblečenie Gant v odporúčaných eshopoch

  • gant-sako-wet-hay

    GANT Wet Hay

    Gant Wet Hay je dámske sako v kombinácii športovej elegancie vhodnej k elegantnému oblečeniu do práce aj k rifliam a teniskám na vychádzku s priateľmi. Béžové sako s ...


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*