prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Globe

GlobeObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

GLOBE je značka, ktorej spoločnosť sa riadi heslom time for change. Pre chlapcov aj dievčatá ponúka skate topánky a oblečenie, aj batohy GLOBE a detské oblečenie GLOBE.

História

História austrálskej skateboardovej značky siaha niekde do roku 1984. Už vtedy si značka kládla za cieľ distribuovať produkty s citom pre detail a bez akejkoľvek masovosti. O desať rokov neskôr už rozbiehali vlastnú značku, do ktorej dali kus zo svojho ja.

Kolekcie

V tejto kategórii nájdete všetky pánske oblečenie a to ako pre obdobie jar a leto, tak pre jeseň aj zimu. Značka Globe ponúka sériu najkvalitnejších výrobkov od popredných svetových výrobcov v tomto obore a to ako pánske oblečenie pre bežné používanie (tričká, košele, mikiny, svetre, nohavice, kraťasy, bundy, vesty, klobúky, šiltovky, ponožky), tak aj pre športové vyžitie (nohavice a bundy na snowboard, mikiny, tepláky, šatky, čiapky). V ponuke je nielen oblečenie ale aj batohy a detské oblečenie Globe.

Štýl

Štýl značky Globe charakterizuje nové trendy, špeciálny dizajn v kombinácii s kvalitou a komfortným prevedením.

Oficiálna stránka značky: shop.globe.tv

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Globe.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*