prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Gucci

GucciObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Gucci je synonymom pre dokonale remeselne vyrobený tovar s moderným cítením. Gucci predstavuje to najlepšie z talianskej výroby kombináciou bohatstva a moderného pôvabu.

História

Značku založil Guccio Gucci vo Florencii v roku 1921.Gucci postupne rozšíril spoločnosť o obchody v Miláne a Ríme. Počas obdobia vojny, kedy bolo nedostatok kože, značka Gucci vytvorila kolekciu kabeliek s typickým motívom zeleného a červeného pruhu s dvojitým písmenom G. Gucci sa stal symbolom postavenia, v roku 1953 zakladá pobočku aj v New Yorku. Už deväťdesiat rokov sa značka Gucci snaží o súlad nadčasovosti a historickej kvality. Značka Gucci však prešla rodinnými spormi, väzením, bola na pokraji bankrotu. Aktuálnym výkonným riaditeľom značky Gucci je rodinný právnik Domenico De Sole.

Kolekcie

Dom Gucci ponúka kolekcie s náročnou ponukou kabeliek, topánok, oblečenia, drobného koženého tovaru, parfumov a šperkov. Gucci ponúka kolekcie fringe, exotics, bamboo, viaggio, equestrian, flora, soho, techno color a trendy perfect pairings, hit print, lean in, shift into neutral, get your kicks, a new perspectve.

Štýl

Štýl značky Gucci spája taliansky dizajn, tradičné remeslo, globálne vedomie s luxusným a moderným cítením. Bezkonkurenčný dizajn výrobkov Gucci je zárukou kvality.

Oficiálna stránka značky: gucci.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Gucci.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*