prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Husky

HuskyObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenie a oblečenie. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nielen do Himalájí, testuje odolnosť a kvalitu svojich výrobkov.

História

Česká spoločnosť Husky , ktorá bola založená v roku 1997 sa vo svojich počiatkoch zaoberala najmä produkciou kvalitných a originálnych stanov , batohov , spacích vakov . V roku 1999 priradila do sortimentu svojej výroby aj detský , dámsky a pánsky textil , zameriavajúce sa najmä na produkciu praktického a funkčného športového oblečenia . Od tej doby produkty značky Husky prešli starostlivým vývojom . Ruka v ruke s prúdom doby , spoločnosť Husky začlenila do svojho širokého výberu tiež rôzne doplnky.

Kolekcie

Do kolekcií značky Husky sa zaraďujú cyklistické batohy , batohy na notebooky alebo in - line korčule , campingová kresielka , lyžiarske prilby , svetlá a ďalšie .

V dnešných dňoch spoločnosť Husky vyváža svoje produkty do viac ako 20 - tich krajín Európy a Ameriky , kde má svoje zastúpenie a pobočky .

Štýl

Husky neustále pokračuje vo výrobe kvalitného outdoorového tovaru s dôrazom na originalitu, moderný dizajn a ochranu životného prostredia.

Oficiálna stránka značky: huskysk.sk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Husky.

    Oblečenie Husky v odporúčaných eshopoch

  • husky-dandie-tmave-ruzova-damska-perova-bunda

    Husky Dandie

    Husky Dandie je atraktívna zimná perová bunda bez membrány. Je dokonale priedušná, má integrovanú kapucňu, elastické náplety, náprsné vrecká. Je prešívaná a vyplnená ...


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*