prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Independent

Značkové oblečenie Independent

IndependentObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka  Independent Truck vznikla v Amerike ako nezávislá značka pre mladých skateboardistov. Podobne ako značka Vans má svoje korene v Kalifornií a od počiatočných dní existencie skateboardingu sa zameriavala na produkciu funkčného vybavenia, ktoré je v obľube skaterov a skateboardistov dodnes.

História

Spoločnosť založili Richard Novak, Jay Shiurman, Fausto Vitello, a Eric Swenson a 1. model bol inauguračný produkt predstavený 23. mája 1978 v meste Newark, Kalifornia, USA. Značka The Independent truck (alebo aj "Indy") vznikla ako reakcia na nedostatok kvalitných skateboardov na trhu.

Kolekcie

Dnes sa značka zameriava okrem skateboardov aj na výrobu športového oblečenia pre skateboardistov a skaterov, športových doplnkov a súčiastok. Medzi oblečením nájdete štýlové kúsky tričiek, búnd, vetroviek , nohavíc a mikín v štýlových farbách s originálnou podtlačou. Oblečenie je vhodné na freestajlové špotry ale aj na bežné a mestské nosenie.

Oficiálna stránka značky: independenttrucks.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Independent.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*