prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Jil Sander

Značkové oblečenie Jil Sander

Jil SanderObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jil Sander je nemecká módna návrhárka a zakladateľka značky pod svojím menom, ktorá charakterizuje ambície mladých žien.

História

S niekoľkými vzostupmi a pádmi založila módnu značku Jil Sadler GmbH v roku 1968. V Paríži v roku 1975 bola odhalená jej kolekcia, no vyšla ako absolútne zlyhanie. Od roku 1970 až 1980 vo svete módy dominoval početný, pestrý a blyšťavý štýl, ktorý preferoval Claude Montana. Jil Sanderovej minimalistická kolekcia zameraná na kvalitné textílie. Jej štýl len začal získavať pozornosť v roku 1990.

Kolekcie

Jil Sander ponúka klekcie pre mužov aj ženy. V sortimente sú košele, nohavice, sukne, šaty a pod. Jil Sander je známa aj ako tvorkyňa zaujímavých parfémov, tkroé si získali veľké obľubu.

Štýl

Štýl značky Jil Sander je charakterom nenápadnej elegancie s rafinovaným krajčirstvom a použitím vysokokvalitného materiálu. Jil Sander charakterizuje minimalizmus a dômyselne použitie strihov.

Oficiálna stránka značky: jilsander.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Jil Sander.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*