prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > John Galliano

Značkové oblečenie John Galliano

John GallianoObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka John Galliano sa vyznačuje netradičným až priam rozprávkovým štýlom. Móda Johna Galliana sa orientuje najmä na spoločenské odievanie pre ženy.

História

John Galliano po absolvovaní umeleckej školy v Saint Martin ako umelecký módny dizajnér predstavil svoju prvú kolekciu inšpirovanú Francúzskou revolúciou. Galliano pracoval pod svojou vlastnou značkou s viacerými spoluprácami.

Galliano napriek finančným ťažkostiam získal spoluprácu a kredibilitu, v roku 1995 sa dostal do radov Givenchy ako dizajnér, v roku 1996 sa dostal ku Christianovi Diorovi, avšak pre svoje protižidovské názory ho vylúčili. Na začiatku roka 2013 mu bola ponúknutá spolupráca s Oscarom de la Renta.

Štýl

John Galliano je predovšetkým tvorca haute - couture, ktorá sa vyznačuje ,,bežnou nenositeľnosťou“, netradičným dizajnom a rozprávkovosťou. Dizajn odevu pre ženy od Galliana však vyjadruje ženskosť, zvádzanie, pestrosť a prírodné motívy.

Oficiálna stránka značky: gallianostore.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky John Galliano.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*