prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Kappa

KappaObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kappa je značka, ktorá sa zameriava na aktívne žijúcich ľudí, ktorí chcú pri športe nie len vyzerať dobre, ale tiež potrebujú, aby ich oblečenie a vybavenie plnilo svoju funkciu. Kappa to je funkčnosť, originálny farebný design a kvalitné prevedenie.

História

Kappa je výrobca šprotového oblečenia a obuvi už od roku 1916. Najskôr sa však začalo s výrobou ponožiek. Po druhej svetovej vojne v roku 1951 sa továreň obnovila a zamerala svoju produkciu na bežného zákazníka. V roku 1956 vznikol názov podľa monogramu označujúceho kvalitu výrobku. V roku 1968 sa značka Kappa začala uberať aj military štýlom. V roku 1969 sa po fotení plaviek posadili dievča a chlapec chrbtom k sebe, aby si oddýchli. To zachytil Maurizio Vitale a vzniklo logo Kappa.

Kolekcie

Kolekcie značky Kappa zahŕňajú športové oblečenie a doplnky pre mužov aj ženy, dokonca aj pre deti. Kolekcie obsahujú nielen bežnú konfekciu ale aj kvalitnú obuv, tašky, batohy a pod.

Štýl

Štýl značky Kappa je orientovaný najmä na šport a funkčné využitie pri športe. Tento prvok sa kombinuje so streetovou módou a aktuálnymi trendami. Dizajn Kappa je výrazný, špecifický a originálny.

Oficiálna stránka značky: kappastore.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Kappa.

    Oblečenie Kappa v odporúčaných eshopoch

  • kappa-trasso-yl

    Kappa Trasso YL

    Kappa Trasso YL je kvalitná detská bunda na zimu, aktuálne v modrej farbe, Bunda je prešívaná s vyšším golierom a efektnou kapucňou. Logo značky Kappa sa nachádza na ľavej ...


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*