prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Karrimor

Značkové oblečenie Karrimor

KarrimorObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Karrimor je svetoznáma anglická značka - výrobca outdoorového a športového vybavenia vysokej kvality.

História

Značka Karrimor vznikla v roku 1946. Pôvodne sa sústredili iba na výrobu tašiek na kolesá a predávali je len vo svojom malom obchodíku. V roku 1948 vzniklo meno a spoločnosť, ktorá niesla názov Karrimor backpack all-weather products. V roku 1957 vyrába firma Karrimor svoj prvý horolezecký batoh. Tento rok bol míľnikom v histórii spoločnosti, kedy sa rozhodli sponzorovať dva miestne, veľmi dobre známe horolezcov, Jimmyho Rostrona a Dava Thomasa.

V roku 2004 bola celá firma na predaj a počas 24 hodín okamžite kúpená spoločnosťou Lonsdale Sports. Tá celú firmu rozdelila, rozpredala outlet a sklady, ponechala len práva na logo a názov značky, ktorý sa smel používať napr pre mená rôznych akcií - Karrimor International Mountain Marathon.

V roku 2007 značku Karrimor prevzala sesterská spoločnosť Lonsdale - firma Sports Direct a začala opäť s výrobou vybavenia pre outdoor a následným predajom, najprv iba vo Veľkej Británii, neskôr do celého sveta.

Kolekcie

V súčasnej dobe značka Karrimor ponúka skvelú kolekciu oblečenia, obuvi, doplnkov a príslušenstva pre rôzne športy a turistiku. Outdoorové oblečenie anglickej značky Karrimor Vás ochráni pred premenlivým počasím pri túrach a táborenie.

Štýl

Značka Karrimor ponúka špičkovú kvalitu a vybavenie, ktoré využívajú svetoví športoví nadšenci, ktorí kombinujú optimálnu životnosť a špičkové technológie. Značku Karrimor volia ľudia, čo naozaj vedia, čo chcú a môžu si to dovoliť, vzhľadom k cenovej dostupnosti tovaru.

Oficiálna stránka značky: karrimor.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Karrimor.

    Oblečenie Karrimor v odporúčaných eshopoch

  • karrimor-long-down-jacket-ladies-winter-white

    Karrimor Long Down Jacket

    Karrimor Long Down Jacket je dámska dlhá bunda, ktorá je vybavená zpsom s predným uzáverom a ochrannou látkou voči vetru a vode. Táto bunda Karrimor je konštruovaná s ...


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*