prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Lanvin

Značkové oblečenie Lanvin

LanvinObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lanvin je módna značka, ktorá však stale ostáva v povedomí ako značka parfémov.

História

Jeanne Lanvinová začínala šatami pre svoju malú dcérku a postupne vybudovala silnú firmu, ktorá zamestnávala 800 zamestnancov. Ku krajčírskym dielňam postupne pridávala dielne na športové oblečenie, kožušiny, pánsku módu, bytové doplnky a parfumy. A podarilo sa jej preniknúť aj do tovární na farby. Jej módny vynález označovaný ako Lanvinovej paleta predstavovala paletu jemných pastelových farieb, ktoré rozšírili a obohatili možnosti farbenia tkanín.. Módny dom Lanvin bol v tom čase firmou zasahujúcou do mnohých oblastí životného štýlu a v tom predbehol ostatných a dnešnou terminológiou ho možno označiť za prvú lifestylovú značku.

Kolekcie

Lanvin ponúka širokú paletu dámskych a pánskych modelov oblečenia, najmä elegantných a posločenských odevov, štýlovej luxusnej obuvi a doplnkov.

Štýl

Štýl značky Lanvin je charakterizovaný ako elegantný s nádychom čistého luxusu pre nositeľov, ktorý vedia čo chcú, sú sebaistí a originálni.

 

Oficiálna stránka značky: lanvin.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Lanvin.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*