prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Levis

LevisObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Levis je jednou z najznámejších značiek, ktorá vyrába džínsové oblečenie.

História

Levi Strauss, ktorý sa narodil v Bavorsku, odišiel do San Francisca počas Zlatej Éry skúsiť obchodovanie. Predával oblečenie, topánky a iný tovar na západnom pobreží Ameriky. V roku 1872 sa stretol s Jacobom Davisom a spoločne si dali patentovať pravý modrý denim.

V roku 1912 začali vyrábať oblečenie pre deti a v roku 1918 vyšli kolekcie pre dámy. V 50tych rokoch začal Levis vyrábať oblečenie pre westernových jazdcov. V roku 1967 vzniklo originálne logo Levis, ktoré je charakteristikou značky dodnes.

V roku 2010 sa začala značka Levis orientovať na skvalitnenie produktov a strihov. Vzniklo viacero typov strihov džínsov, orientovaných na krivky postavy.

Kolekcie

Okrem klasických kolekcii Levis, ponúka značka aj kolekcie pre cyklistov, kolekciu skateboarding a kolekciu American icon. Známa je kolekcia 501, ktorú charakterizujú klasické džíny z pôvodného materiálu.

Štýl

Štýl denimového oblečenia značky Levis je charakteristický kvalitným prevedením, padnúcimi strihmi a rôznymi farbami džínsoviny. Značka Levis sa vyznačuje ležérnosťou, komfortom a skvelými strihmi.

Oficiálna stránka značky: us.levi.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Levis vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*