prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Lowe Alpine

Značkové oblečenie Lowe Alpine

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lowe Alpine je výrobca outdoorového  zariadenia a výbavy. Firma, ktorá  vznikla v  Colorade je teraz  medzinárodná spoločnosť pôsobiaca po celom svete. Spoločnosť je v súčasnosti vo vlastníctve Equipt Outdoor Technologies Holdings Ltd.

História

Značka bola vytvorená horolezcom Gregom Loweom  v roku 1967,  ktorý bol bratom a horolezeckým partnerom  výzmaného  lezca a neskoršieho obhajcu lezenia v alpskom štýle Jeffa Lowea. Vytvoril inovatívny športovo lezecký  batoh. Medzi neskoršie Lowe Alpine inovácie patrí Triplepoint Ceramic látka, ktorá je  vodeodolná a paropriepustná a Advanced Paralux System (APS) systém batohov na chrbte  a nedávny  TFX chrbtový systém.

Kolekcie

Lowe Alpine sa okrem výroby batohov určených do extrémnych podmienok venuje aj výrobe outdoor oblečenia a doplnkov. Medzi tie patria  mužské a ženské vetrovky, nohavice, tričká, mikiny, spodné športové prádlo ale aj rukavice, čapice, opasky a šatky.

Štýl

Značka Lowe Alpine sa zameriava výhradne na športový outdoor štýl. Oblečnie je vždy vysoko funkčné, kvalitné a zároveň štýlové a pestré.

Oficiálna stránka značky: lowealpine.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Lowe Alpine.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*