prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Marc Cain

Značkové oblečenie Marc Cain

Marc CainObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka nesie myšlienku, že jej móda by mala byť tak trochu iná, ale zároveň sa musí žena cítiť pohodlne. Preto na každom modeli pracuje obrovské množstvo ľudí a samotná značka vlastní exkluzívne továrne, kde produkuje ten najluxusnejší tovar.

História

Medzinárodná a úspešná značka Marc Cain bola založená už v roku 1973 predsedom predstavenstva Helmutom Schlotterer. Dnes je významná a celosvetovo aktívna značka s luxusnou dámskou módou s vlastnými textilnými preteky v Nemecku.

Kolekcie

Exkluzivita kolekcií spočíva vo výbere farieb a materiálov. Pletacie vlákna pochádzajú z Talianska sú spracované na najmodernejších pletacích strojoch v Nemecku. Modely sa zošívajú v Maďarsku a Rumunsku. Zároveň značka vykonáva výskum s cieľom ponúknuť najmodernejšie materiály, čo spoločnosti zaručuje vysoký štandard kvality produktov.

Štýl

Krédom značky je nastolenie najvyšších štandardov pre dizajn, kvalitu, materiály, najnovšie výrobné techniky a vo výsledku správny efekt na nositeľkách. Marc Cain skrátka kombinuje zmysel pre estetiku a umenie s uvoľneným postojom, prirodzený vzhľad, inovatívne myslenie a exkluzivitu. Marc Cain je deklaráciou lásky k žene.

 

Oficiálna stránka značky: marc-cain.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Marc Cain.


Skúsenosti a názory:

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*