prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Max Azria

Značkové oblečenie Max Azria

Max AzriaObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Max Azria navrhuje rôznu módu, pod značkou BCBG však hľadajte spoločenské šaty a doplnky k nim.

História

Max Azria je francúzsky módny návrhár tuniského pôvodu.Na jeho veľké šťastie sa rodina presťahovala do centra módy – do Paríža. Jedenásť rokov navrhoval Max Azria v Paríži radu oblečenia pre ženy a potom sa odsťahoval do kalifornského Los Angeles, kde len začala celá jeho módna kariéra. Po ôsmich rokoch tu vytvoril svoju prvú módnu značku BCBGMAXAZRIA a jeho prvá kolekcia niesla názov BCBGMAXAZRIA Runway a bola prvýkrát predstavená na New York Fashion Week.

Kolekcie

Z materiálov sa v kolekcii objavuje satén, čipka, žoržet a ďalšie kvalitné materiály. Módny návrhár Max Azria sa sústreďuje na ženskú krásu, a preto aj v jeho kolekciách prevládajú ženské modely – prevažne šaty a sukne. Max si ani moc nepotrpí na pestrosti farieb a jeho modely sú robené skôr v konzervatívnych farbách čiernej, bielej, šedej či hnedej. Ojedinelé sú možno farby jeho jarnej kolekcie, do ktorých trochu pestrých farieb pridáva. Väčšina jeho modelov je skôr spoločenských a zrejme preto je aj jeho značka vyberá pre červené koberce. Šaty z jeho kolekcií vyžarujú ľahkosťou a eleganciou a sú určené pre všetky vekové kategórie žien.

Štýl

je trochu eklektický, minimalistická, ale aj napriek tomu rafinovane zvodná. Kolekcia dbá na zviditeľnenie štíhleho pásu, a tiež si potrpia na vysokej rozparku. Okrem jednofarebných niekedy aj krikľavých variácií v kolekcii nájdete aj šaty ušité z látky so zaujímavou potlačou. Potlač je to zvyčajne orientálna, mnohokrát podobajúci sa batike.

 

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Max Azria.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*