prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Max Mara

Značkové oblečenie Max Mara

Max MaraObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

MaxMara zahŕňa do svojho sortimentu vrátane odevov aj parfumy. MaxMara je známkou vysokej kvality, luxusu a elegancie.

História

Značka Max Mara vznikla v roku 1951 predstavením klasického kabátu z ťavej srsti a kostýmu farby červenej pelargónie. Zakladateľom je pán Achille Maramotti, ktorý sa rozhodol po ukončení štúdia práv venovať rodinnej vášni – krajčírstvu, ktorou predbehol súčasnú myšlienku pret a porter v období, kedy móda bola považovaná za remeselnícku činnosť.

Kolekcie

Táto prvá kolekcia hlavného a presného charakteru obsahovala už vtedy najdôležitejšie prednosti pre ďalšiu výrobu: jednoduché strihy a prísne línie, modely inšpirované francúzskym štýlom, ktoré mimochodom, boli vtedy módne. Boli opäť navrhnuté a prepracované s typickým talianskym vkusom. Po prvej kolekcii pokračovali ďalšie: úspech bol okamžitý a trvalý. Na konci 60-tych rokov, kedy sa Londýn stal hlavným mestom nápadov a inšpirácií módy, Achille Maramotti bol opäť medzi prvými, ktorý nové, kreatívne nápady predviedol v kolekcii pod názvom Sportmax – kolekcia pre mladé ženy, z ktorých každá chcela mať svoj vlastný look.

Štýl

Tieto kolekcie sa odlišujú vďaka svojmu účelu a vzhľadu a sú zamerané tak, aby čo najlepším spôsobom zodpovedali životnému štýlu každej jednotlivej ženy. Oblečenie značky Max Mara vyjadruje luxus, pôvab, eleganciu a jedinečný štýl.

 

Oficiálna stránka značky: gb.maxmara.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Max Mara.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*