prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Meatfly

Značkové oblečenie Meatfly

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Meatfly je snowboardová značka pre ženy a mužov. Spolupracuje len s tými najlepšími výrobcami, ktorí pre firmu Meatfly vytvorili vlastný materiál na mieru. Dodávatelia sú dlhodobo preverení a patrí medzi ne napríklad zipsy YKK alebo RECCO rescue system.

História

MEATFLY je brnenská firma založená v roku 1995, medzi ktorej rozsiahly sortiment patrí snowboardy, oblečenie a doplnky na zimu, chrániče, prilby, snowboardové okuliare, skateboardy a súčiastky k nim aj streetwear na jar a leto. Novinkou v tomto roku sú okuliare MEATFLY .

Kolekcie

Zimná snowboardová kolekcia je síce najsilnejší, ale nie je jediným záujmom firmy. Medzi Meatfly produkty patria aj ochranné pomôcky (prilby, chrániče chrbta, chrániče hornej časti tela),okuliare, rukavice a široká streetwear kolekcia letné aj zimné športy.

Štýl

Štýl značky Meatfly charakterizuje farebnosť, dizajn a motívy. Značka je vhodná najmä pre mladých aktívnych ľudí, ktorí uprednostňujú snowboarding.

 

Oficiálna stránka značky: meatfly.cz

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Meatfly.

    Oblečenie Meatfly v odporúčaných eshopoch

  • 75446_1.jpg

    MEATFLY - CORPORATE PULLER A

    MEATFLY - CORPORATE PULLER A je pánska mikina bez kapucnev čiernej farbe a so šedými rukávmi. Mikina má elastický lem v páse a na koncoch rukávov. Predná potlač je logo ...

    49.29 EUR Kúpiť v e-shope

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*