prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Michael Kors

Značkové oblečenie Michael Kors

Michael KorsObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Michael Kors je americká značka pomenovaná po svojom majiteľovi.

História

História značky Michael Kors sa datuje do roku 1981, kedy Michael Kors prezentoval svoju prvú kolekciu pre obchodné domy. Táto kolekcia bola obratom vypredaná. Michael Kors sa stal kreatívnym riaditeľom značky Céline, kde predstavil svoju kolekciu ready-to-wear.

Kolekcie

Prvá kolekcia bola čisto dámska. Aj neskôr sa zameriava Michael Kors práve na ženské nositeľky, najmä známe osobnosti. Kolekcie Michael kors zahŕňajú šaty, róby, obuv, kabelky a hodinky.

Štýl

Štýl značky Michael Kors je inovatívny, originálny, elegantný ale nie nudný. Väčšina tovaru má viditeľné logo MK ako Michael Kors.

Oficiálna stránka značky: michaelkors.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Michael Kors.


Skúsenosti a názory:

  • vanessa29

    mám kabelku od tejto značky a som nadmieru spokojná. musela som si ju síce objednávať zo zahraničia cez internet, lebo u nás sa to nedá skoro vôbec nikde zohnať, takže bol problém s dopravou a čakaním, ale trafila som dobrý model a je naozaj skvelá. samozrejme, že je veľa iných podobných modelov, ktoré by som mala aj lacnejšie, ale za tú cenu mám skvelú značku, som originál a určite nestretnem na ulici ďalších 10 žien s rovnakou kabelkou. navyše, všade mi ju chvália, kam prídem, takže značka je naozaj značka!

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*