prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > New Era

Značkové oblečenie New Era

New EraObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

New Era je symbol urban štýlu. New Era doviedla k dokonalosti šiltovku s pevným obvodom a charakteristickým strihom, vyšperkovanú masívnymi výšivkami a luxusnými materiálmi. Sedemdesiatročnej partnerstvo s americkou Major League Baseball sa prelialo v ďalšej legendárnej partnerstvo s NBA, NHL alebo dvojstovka vysokoškolských univerzít v USA; aj vďaka tomu je New Era najväčším producentom športových šiltoviek na celom svete.

História

Značka má osemdesiatpäťročnú históriu produkcie. Firmu založil v roku 1920 nemecký emigrant Ehrhardt Koch v Buffale v štáte New York. New Era doviedla k dokonalosti šiltovku s pevným obvodom a charakteristickým strihom, vyšperkovanú masívnymi výšivkami a luxusnými materiálmi. Sedemdesiatročnej partnerstvo s americkou Major League Baseball sa prelialo v ďalšej legendárnej partnerstvo s NBA, NHL alebo dvojstovka vysokoškolských univerzít v USA; aj vďaka tomu je New Era najväčším producentom športových šiltoviek na celom svete.

Kolekcie

Čiapka New Era, spočiatku čisto zo 100% vlny, v poslednej dobe využívajú aj polyesterového vlákna - okrem najznámejšieho modelu 59Fifty, New Era má v sortimente aj modely 49Forty, 39Thirty, 29Twenty, EK, špeciálnu sériu Capture the Flag a samozrejme aj dámske alebo detské modely.

Štýl

Štýl značky New Era je výrazný až agresívny. Je to kombinácia luxusných materiálov a originálnych motívov.

Oficiálna stránka značky: neweracap.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky New Era.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*