prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Next

NextObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Britská firma Next je líder na trhu s textilom so sídlom v Enderby, Leicestershire v Anglicku. V Anglicku má Next na 400 obchodov, 55 franšízových pobočiek Next je v Európe.

História

Spoločnosť založil v Leedse roku 1864 krajčír Joseph Hepworth. Súčasná podoba firmy Next, tak ako ju poznáme sa datuje do roku 1982, kedy získala oficiálny názov Next. Do roku 1991 používala firma logo malými písmenami next na bielom pozadí, v sezóne 2005/2006 vybehla kolekcie s červeným značením. Od roku 2007 potom spoločnosť predstavila nové logo Next, ktorého podobu dnes poznáme. Najväčší obchod Next sa nachádza v nákupnom centre Manchester Arndale. Predajne Next v Anglicku usporadúvajú 4 x do roka výpredaje, ktoré začínajú na mnohých miestach už v 4 hodiny ráno a čo sa ceny a sortimentu týka je neporovnateľný s ponukou značky Next v SR.

Štýl

Detské oblečenie Next je veľmi obľúbené aj u nás a to vďaka vysokej kvalite a módnosti. Jej značka je niekedy ťahákom pre zákazníkov a jej skomolený názov alebo slovné spojenia ako napríklad nextmania, oblečenínext, babynext, bazar next, second hand next, outlet next.

 

Oficiálna stránka značky: next.co.uk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Next.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*