prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Paul Frank

Značkové oblečenie Paul Frank

Paul FrankObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Paul Frank sa preslávil rýdzo optimistickým módnym designom, najmä kvôli opičke menom Julius, ktorá je symbolom módnej značky. Taktiež značka má aj škrečka menom Spicoli, žirafu Clancy či sloniu slečnu Ellie.

História

Koncom roka 1995 to v malej garáži v Huntington Beach prekypovalo aktivitou. Priatelia usilovne šili v rukách peňaženky a kabelky zo starej syntetickej koše. Vznikli postavičky s bláznivými menami ako Julius, ktoré mali zdobiť rôzne doplnky. Každý, kto tieto postavičky uvidel, sa musel nad nimi pousmiať. Toto bolo zrodenie Paula Franka. Po prvý krát boli vyrobené pre „Fun Outlet“ v Orange County v južnej Kalifornii na oslavu kreativity a individuality. Formálne sa spoločnosť Paul Frank Industries (PFI) zaregistrovala v roku 1997. Vďaka výberu svetlých farieb, vinylových látok a jedinečnému jemnocitu firma veľmi skoro dosiahla kultové postavenie. Firma si rýchlo získala tínedžerov, dvadsiatnikov a tridsiatnikov milujúcich vtipné drobnosti pre každodenné použitie.

Kolekcie

Značka Paul Frank ponúka vo svojom sorfitmente módne tričká, možno tiež zakúpiť aj kabelky, kočíky či topánky.

Štýl

Paul Frank vo svojich návrhoch využíva veselé a svetlé farby. Jeho kreslené postavičky sú pre niekoho humorné, pre iného bláznivé.

 

Oficiálna stránka značky: paulfrank.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Paul Frank.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*