prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Pierre Cardin

Značkové oblečenie Pierre Cardin

Pierre CardinObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Pierre Cardin predstavuje dokonalé spojenie elegancie a komfortu. Dizajnérska móda, perfektné strihy, kvalitné materiály a prepracované detaily sú synonymom oblečenia značky Pierre Cardin.

História

Pierre Cardin založil svoj podnik v roku 1950, už v roku 1953 sa stal členom prestížneho francúzskeho združenia a v roku 1959 ako prvý coutourier vytvoril Cardin kolekciu priamo vhodnú na predaj a nosenie.

Pierre Cardin niekoľkokrát získal prestížne ocenenia od roku 1977 vo francúzskej haute couture. V roku 1992 získal Cardin kreslo vo francúzskej Akadémii krásnych umení.

Kolekcie

Kolekcie sú ovplyvnené súčastnými trendami a odzrkadľujú aktuálnu celosvetovú módu. Pri tvorbe kolekcií Pierre Cardin kladieme dôraz na kvalitné prepracovanie modelov. Z materiálov využíva Pierre Cardin kvalitné bavlny, vlny, ľany a iné. Ponuku obchodu tvorí široký sortiment pánskych oblekov, košiel, sák, nohavíc, jeansov, búnd, svetrov, tričiek ale i doplnkov ako sú kravaty, šatky či opasky. Kolekcie sú venované aj dámskej móde.

Štýl

Pre modely Pierra Cardina sú charakteristické hlavne jednoduché línie, geometrické tvary, unisex móda, inšpiroval sa aj kozmickým vekom.

Oficiálna stránka značky: pierrecardin.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Pierre Cardin vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*