prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Polo Ralph Lauren

Značkové oblečenie Polo Ralph Lauren

Polo Ralph LaurenObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Polo Ralph Lauren je kombináciou elegancie a športových prvkov.

História

Napriek tomu, že Ralph Lauren neštudoval módne návrhárstvo alebo dizajn, navrhol kolekciu viazaniek so širokými pruhmi. Napriek ponúknutému miestu u módneh podnikateľa Normana Hiltona, Ralph Lauren chce vytvoriť vlastnú značku. V roku 1967 otvára vlastný obchod po značkou Polo. Rok nato začína predávať tričká a ďalšie doplnky pre pánov.

V roku 1970 získal prestížne ocenenie za vytvorenie kolekcie pre Andrew McLean. V sedemdesiatych rokoch sa začína zameriavať aj na kolekcie pre ženy v mužskom štýle, vytvoril jumper polo player.

Od roku 1972 začína predávať slávne tričká v 24 farbách a Polo Ralph Lauren sa stáva klasikou. V roku 1996 získal ocenenie Najlepší dizajnér roku.

Kolekcie

Kolekcie Polo Ralph Lauren sa delia na dámske a pánske. V ponuke sú nielen obleky a známe tričká, ale aj edície dámskych doplnkov, parfémov a šperkov až po tenisové úbory.

Štýl

Štýl Ralpha Laurena prezentuje komfort, eleganciu a luxus. Čisté tvary a prepracované strihy sú charakteristické pre Polo Ralph Lauren.

Oficiálna stránka značky: ralphlauren.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Polo Ralph Lauren.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*