prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Promod

Značkové oblečenie Promod

PromodObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

V odevnej firme Promod pracuje 3000 zamestnancov, zaujímavosťou je, že okolo 90% zamestnancov tvoria práve ženy. Promod je symbolom kvality, dizajnovej originality a cenovej dostupnosti.

História

PROMOD je nezávislá rodinná firma, založená v roku 1975 vo Francúzsku. V súčasnej dobe má viac ako 1000 predajní v Európe, na Blízkom východe, Afrike, Ázii a minulý rok taktiež expandovala do USA. Kolekcia Promod tvorí skupina štylistov a návrhárov, ktorí bdejú nad tým, aby v každej sezóne prezentovali ženské a zároveň pohodlné modely a doplnky. Žena Promod by mala byť aktívna a moderná.

Kolekcie

Značku Promod tvorí tím dizajnérov, ktorý každý rok predstaví viac ako 3000 modelov. Jedná sa o bohaté kolekcia oblečenia a doplnkov na denné nosenie, do zamestnania, na party a spoločenské akcie a pod.

Štýl

Značka Promod ponúka oblečenie a doplnky, ktoré každej žene dodajú šarm, pre francúzsku módu tak typický. Táto móda je určená pre moderné ženy, ktorý nedajú dopustiť na pohodlné, kvalitné a nápadité oblečenie. Akékoľvek nohavice, sukne, šaty, tričko, blúzka apod tejto značky dajú vyniknúť ženskému pôvabu a kúzlu.

 

Oficiálna stránka značky: promod.eu

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Promod vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*