prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Puma

PumaObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Puma je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu športového oblečenia, vybavenia a obuvi. Spoločnosť Puma, ktorej prapôvod leží rovnako ako v prípade Adidas v Nemecku, patrí v súčasnosti k najrozšírenejším a najvýnosnejším firmám čo sa produkcie športovej obuvi a ďalšieho vybavenia pre šport týka.

História

Značka Puma bola založená v roku 1924. História firmy Puma je do istej miery spojená s históriou Adidas, keďže zakladatelia oboch firiem boli bratia. V matkinej práčovni vtedy Rudolf a Adolf Dasslerovci začali už pred prvou svetovou vojnou vyrábať svoje prvé topánky. Ich cesta k bohatstvu bola rozhodne zaslúžená a vydretá, občas totiž mali problémy s dodávkou elektrickej energie, ktorú si museli nahradzovať generovaním vlastnej za pomoci fyzickej sily. Pod touto značkou bola registrovaná až v roku 1948.

Kolekcie

Puma je známa najmä ako výrobca futbalovej obuvi, známa je sponzorstvom futbalových klubov. Puma tiež vyrába tenisové rakety, ktoré preslávil Boris Becker a Tim Henman. Pre niekoho sa táto značka stala synonymom pre topánky, Puma toho však ponúka omnoho viac – v kolekcii oblečenia nájdete okrem topánok tiež kabelky, tašky, tričká alebo napríklad mikiny.

Štýl

Štýl značky Puma sa nesie v duchu športu, kvalitného prevedenia, komfortu a technológií. Značka Puma však hýri pestrými farebnými kombináciami, zaujímavými strihmi, ktoré však umožňujú pohodlie pri pohybe.

Oficiálna stránka značky: brand.puma.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Puma vo Vašom okolí.

    Oblečenie Puma v odporúčaných eshopoch

  • puma-no-1-logo-hd-lds-43-cerise_9

    Puma No 1 Logo Hd Lds

    Puma No 1 Logo Hd Lds je atraktívna dámska mikina červenej farby. Kapucňa sa sťahuje šnúrkami. Zaujímavým je klokanie vrecko a výrazne kontrastné logo značky vpredu. Mikina ...


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*