prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Replay

Značkové oblečenie Replay

ReplayObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Motto značky Replay je predovšetkým pohodlnosť. Replay oblečenie je kategorizované na voľný čas. Značka Replay sa vyznačovala najmä polo-tričkami, dnes už predáva celé kolekcie oblečenia.

História

Značka Replay vznikla v roku 1978, založil ju Claudio Buzoil. V roku 1994, keď už značka mala svoje meno na trhu, sa začali návrhari zaoberať najmä kvalitnými džínsami.

Kolekcie

Kolekcie Replay obsahujú tričká, polo tričká, košele, polokošele, šiltovky a džínsy. Tieto kolekcie sa doplnili v 90-tych rokoch o plážovú módu a na prelome tisícročia Replay ponúkla aj kolekciu obuvi. V súčasnosti si môžu dámy aj páni vybrať tiež z ponuky športového spodného prádla.

Kolekcie džínsov sa delia na Replay Beid (svetlo modré v klasickom rovnom strihu), Replay Dorado sú extravagantnejšie, Replay Maia a Replay Sabik (used vzhľad). Replay Tabit sú charakteristické oranžovými gombíkmi a nezvyčajným used vzhľadom. Posledná kolekcia džínsov Replay Zibal je tmavo modrá s menším ošúchaním a vreckami na prednej strane.

Štýl

Štýl značky Replay je ovplyvnený najmä komfortom pri bežnom nosení. Replay sa vyznačuje ležérnosťou, uvoľneným štýlom a skvele padnúcimi strihmi.

Oficiálna stránka značky: replay.it

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Replay.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*